Ako trebate osobnog asistenta – javite nam se !

Ako trebate osobnog asistenta – javite nam se !

Ako trebate osobnog asistenta – javite nam se !

Želite li ući u naš europski projekt osobne asistencije, imate od 18 do 64 godine, slijepa ste osoba koja k tome ima još neki invaliditet  ili zdravstveni problem (dodatne poteškoće) možete postati kandidat na listi mogućih korisnika osobne asistencije. Unutar projekta, korisnici dobivaju asistenciju 4 sata dnevno, pet dana u tjednu, za aktivnosti svakodnevnog (neovisnog)   življenja od pomoći kod razvrstavanja medicinske dokumentacije do pratnje u trgovinu ili liječniku. Za ulazak u projekt potrebno je dobiti posebno odobrenje odbora Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, koje ovu uslugu omogućava isključivo osobama s najvišim stupnjem invaliditeta, no ako ste zainteresirani  javite nam se na mail:

udruga.slijepih.zagreb@zg.t-com.hr

Srdačan pozdrav

USZ