Našem članu i uredniku časopisa Udruge Slijepih Zagreb Darku Matiću uručeno priznanje pravobraniteljstva za osobe s invaliditetom

Povodom 10. godine djelovanja Ureda pravobraniteljice za osobe s invaliditetom, u ponedjeljak 2.7 okupili su se u Saboru predstavnici udruga OSI, te drugi dionici. Ovom prilikom je za promicanje pozitivne percepcije OSI, te postizanje većeg stupnja društvene svijesti o OSI u javnosti uručeno priznanje uredniku glasila Vidici Darku Matiću, urednici HR-a Miruni Kastratović, te urednici HRT-a Ani Tomašković.