PRIRUČNIK
„Slijepi i zaslon osjetljiv na dodir – rad u Android sustavu“
u *.pdf i *.docx formatu

Poštovana/i,

Predstavljamo Vam priručnik „Slijepi i zaslon osjetljiv na dodir – rad u Android sustavu“, autora Hrvoja Katića i Zlatka Sobočana, kojeg je Udruga slijepih Zagreb kao nakladnik izradila prema trogodišnjem programu „Povećanje društvene uključenosti slijepih i visoko slabovidnih osoba“, financiranom od strane Ministarstva socijalne politike i mladih.

Kako bi priručnik dospio što prije do Vas korisnika, već od samog trenutka njegove promocije dostupan Vam je putem ove stranice u *.pdf i *.docx formatu.

Priručnici su izrađeni u skladu s preporukama za pristupačne e-knjige i e-publikacije.

Za čitanje priručnika u *.pdf formatu na Android uređaju koristite: Adobe Acrobat DC - PDF Reader, @Voice Aloud Reader ili Google PDF Viewer, a za čitanje priručnika na Windows računalu koristite Adobe Reader.

Za čitanje priručnika u *.doc formatu na Android uređaju i Windows računalu koristite aplikaciju kompatibilnu s Microsoft Office Word 2007 ili novijim.