Mjere ograničavanja rada Udruge vezano uz Covid 19

Poštovane članice i članovi!

S obzirom na epidemiološku situaciju vezanu uz covid 19 (korona virus) uvodimo do daljnjega ograničavanje rada Udruge iz preventivnih razloga na slijedeći način:
Stručna služba Udruge radit će bez izravnog kontakta sa korisnicima u novom radnom vremenu, iznimno zbog novonastale situacije, od 8 do 16.00 sati. U tom vremenu dostupni su telefoni Udruge 4811-123 i 4811-124 i na e-mail udruga.slijepih.zagreb@gmail.com ili udruga.slijeppih.zagreb@zg.t-com.hr.

• Odgađaju se sve aktivnosti u Klubu Udruge (društvene prostorije) te Klub do daljnjega neće raditi.
  • Otkazuju se usluge videćeg pratitelja osim nabave osnovnih živežnih namirnica i lijekova.

Uz apeliranje na odgovorno ponašanje i pridržavanje svih preporuka, zahvaljujemo se na razumijevanju i srdačno vas pozdravljamo!

Izvršni direktor Udruge
Goran Denis Tomašković