Posjet izložbi „Korijeni i krila. Vlaho Bukovac u Zagrebu, Cavtatu i Beču, 1893.-1903.“ Galerije Klovićevi dvori

Zahvaljujemo Galeriji Klovićevi dvori na prekrasnoj izložbi i odličnom vođenju naših članova. Izložba je „Korijeni i krila. Vlaho Bukovac u Zagrebu, Cavtatu i Beču, 1893.-1903.“ Galerije Klovićevi dvori. U sklopu Ciklusa Vlaho Bukovac u Europi, izložba prati Bukovčev život i opus nastao u Zagrebu kad Bukovac postaje središnjom ličnošću javnoga kulturnoga života i predvodnikom Zagrebačke šarene škole. Donosimo i par slika posjeta muzeju.