Poziv na obilazak maksimirskog stadiona

Poziv na obilazak maksimirskog stadiona

Poziv na obilazak maksimirskog stadiona

Poštovane članice i članovi,

Zadovoljstvo nam je pozvati vas na obilazak maksimirskog stadiona u srijedu 28. Ožujka u 17h. Obilazak je dio projekta „audio deskripcija sportskih sadržaja“ koji se već uhodano provodi u suradnji s GNK Dinamom. Obilazak će biti popraćen s stručnom audio deskripcijom koja će vam omogućiti da se upoznate sa svim „tajnama“ maksimirskog stadiona te sa bogatom poviješću GNK Dinama. Dodatno je predviđen posjet treningu prve momčadi i susret s nogometašima.

Za sve one koji će na Maksimir ići organizirano okupljanje je pred udrugom u 16h, a svi se skupa sastajemo na tramvajskoj postaji Bukovačka kod stadiona u 16h i 40min.

Molimo vas da svoj dolazak potvrdite do ponedjeljka 26. Ožujka do 16 sati.

Veselimo se vašem odazivu i druženju na Maksimiru,

Vaša udruga