Poziv na okrugli stol „Koliko je Grad Zagreb pristupačan slijepim i slabovidnim osobama“

Poštovana/i!

Izuzetna nam je čast pozvati Vas na okrugli stol „Koliko je Grad Zagreb pristupačan slijepim i slabovidnim osobama“ koji će se održati u ponedjeljak 17. rujna 2018. s početkom u 12.00 sati u prostorijama Udruge slijepih Zagreb, Draškovićeva 80/III u Zagrebu. Ovaj okrugli stol, u organizaciji Gradskog ureda za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom Grada Zagreba i Udruge slijepih Zagreb, sastavna je aktivnost obilježavanja ovogodišnjeg Europskog tjedna mobilnosti. Predstavnici Grada, stručnjaci i korisnici govorit će na njemu o dosadašnjem iskustvu prilagodbe javnih površina u Zagrebu, o izazovima s kojima se susreću i o perspektivama razvoja pristupačnosti Grada Zagreba ovoj skupini osoba s invaliditetom.

Sudionici programa okruglog stola:

12.00 – Branimir Šutalo, predsjednik Udruge slijepih Zagreb; pozdravni govor,

12.05 – Marija Mustač, Gradski ured za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom Grada Zagreba; ,

12.15 – Krunoslav Tkalčić,  viši stručni savjetink u sektoru za promet voditelj gradskih projekata, Ured za prostorno   610-1131

12.25 – Paško Džirlić, ZET,  rukovoditelj poslovnog područja promet

12.35 – Tanja Ličina  Centar za rehabilitaciju Silver

12.45 – Mira Sajković COO  vinko Bek

12.55 – Laura Šakaja     Redoviti profesor na Geografskom odsjeku PMF-a, Sveučilište u Zagrebu

13.05 – Sonja Alimović Edukacijsko rehabil.

13.15 – Vojin  Perić, predsjednik Hrvatskog saveza slijepih

13.25 – Sanja Trempetić, članica Udruge slijepih Zagreb

13.35 – Darko Matić, član Udruge slijepih Zagreb, urednik glasila Udruge  „Visdici“

13.45 – Pitanja, prijedlozi i zaključci

Moderator okruglog stola je Goran Denis Tomašković, izvršni direktor Udruge slijepih Zagreb.
U očekivanju Vašeg dolaska, srdačan pozdrav!

Izvršni direktor:
Goran Denis Tomašković