Prezentacijska radionica aplikacije ZET info

Prezentacijska radionica aplikacije ZET info

Prezentacijska radionica aplikacije ZET info

Poštovane članice i članovi!


Pozivamo Vas na radionicu na kojoj će Vam biti predstavljena aplikacija ZET info. Radionica će se održati u četvrtak 5. travnja s početkom u 17.00 sati u Klubu Udruge slijepih Zagreb, a vodit će je naš član Fran Skračić, mag. informatolog i bibliotekar. Sa svrhom lakšeg snalaženja i povećanja samostalnosti bit će Vam prikazano i opisano kako u zetovoj aplikaciji na vrlo jednostavan način vidjeti točno vrijeme polaska busa ili tramvaja koji vam je potreban u gradskom prijevozu. Aplikacija je prilagođena slijepim osobama. Osim voznog reda mogu se vidjeti i obavijesti promjena u prometu, gdje se određeno prijevozno sredstvo nalazi točno i na kojoj postaji, te koje sve opcije nudi aplikacija.
Radujemo se Vašem dolasku, 
Vaša Udruga