Radionica “Moć neverbalne komunikacije”

Radionica “Moć neverbalne komunikacije”

Poštovane članice i članovi!
Pozivamo Vas i ovog četvrtka, 8. lipnja 2017. s početkom u 17.00 satiu prostorije Udruge slijepih Zagreb, na radionicu mr. sc. Ljiljane Buhać pod nazivom „Moć neverbalne komunikacije“. Dobra komunikacija je temelj uspješnih odnosa kako na osobnoj razini tako i na profesionalnoj. Mi komunicirati više od riječi, komuniciramo neverbalno. Neverbalna komunikacija uključuje naše izraze lica, geste i kontakt očima, držanje tijela i ton glasa. Sposobnost razumijevanja i korištenja neverbalnog ili govor tijela je moćan alat koji nam pomaže da se povežemo s drugima, da upravljamo određenim komunikacijskim situacijama te izgradimo bolje odnose.
Glavni ciljevi radionice:

  • osnovne funkcije neverbalnog jezika
  • što određuje naše neverbalno ponašanje?
  • pravila za pokazivanje osjećaja
  • ljudski glas
  • izgled tijela kao neverbalna poruka
  • sugovornička udaljenost
  • barijere rukama i nogama
  • koju poruku šalje odjeća

Gledajte i slušajte što Vam drugi govore
Radujemo se Vašem dolasku!

Vaša Udruga