Travanjsko druženje u klubu Udruge slijepih Zagreb

Travanjsko druženje u klubu Udruge slijepih Zagreb

Travanjsko druženje u klubu Udruge slijepih Zagreb

Nakon dužeg vremena održano je u našoj Udruzi veliko druženje u petak 22. 04. 2022. u organizaciji povjerenstva za socijalnu zaštitu i treću životnu dob te stručne službe Udruge slijepih Zagreb. Neposredni povod druženju bio je sklapanje međusobne suradnje Udruge slijepih Zagreb i udruge umirovljenika Matica umirovljenika Pešćenica Žitnjak. Na druženju je sudjelovalo šezdesetak članova Matice umirovljenika i naših članova. Program i zabavu su zajedničkim snagama organizirali članovi naše udruge i članovi Matice. Predsjednici obiju organizacija Slobodan Ljakić i Branimir Šutalo pozdravili su sve prisutne i u svojim govorima potvrdili spremnost na suradnju. Slatka, slana i tekuća okrjepa na druženju omogućena je zahvaljujući donatorima tvrtkama Stridon i Žabac, kojima se od srca zahvaljujemo. 

Goran Denis Tomašković, izvršni direktor