Utakmica Dinamo – Viktoria Plzen uz audio deskripciju

Utakmica Dinamo – Viktoria Plzen uz audio deskripciju

Utakmica Dinamo – Viktoria Plzen uz audio deskripciju

Poštovane članice i članovi!
Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na uzvratnu nogometnu utakmicu šesnaestfinala Europske Lige između GNK Dinama i Viktorija Plzen koja će se odigrati na Stadionu Maksimir u četvrtak 21. veljače 2019. s početkom u 18.55 sati. Praćenje utakmice bit će omogućeno putem audio deskripcije. Molimo zainteresirane da se zbog osiguravanja ulaznica i opreme za praćenje putem audio
deskripcije (slušalice i prijemnici) predbilježe na telefone Udruge 4811-123 ili 4811-124 do srijede 13.2.2019. do 15.00 sati. Broj ulaznica je ograničen, a svaki član može se predbilježiti za najviše dvije ulaznice. Prilikom predbilježbe traženi podaci su ime, prezime i OIB.

Okupljanje pred utakmicu je na tramvajskoj postaji Bukovačka na dan utakmice u 17.45 sati a zatim zajedno ulazimo na stadion.
Pomognimo Dinamu navijanjem da ostane u europskom proljeću!

Vaša Udruga