Volite pomagati ljudima – probajte posao osobnog asistenta!

Volite pomagati ljudima – probajte posao osobnog asistenta!

Volite pomagati ljudima – probajte posao osobnog asistenta!

Ako želite usavršiti svoje pomagačke vještine, možda je posao osobnog asistenta upravo za vas. Sastoji se od rada po 4 sata svakog dana tijekom radnog tjedna, s jednim točno određenim korisnikom slijepom osobom s dodatnim teškoćama. Posao se obavlja na području grada Zagreba, te uključuje pomoć kod aktivnosti neovisnog življenja, od pomoći kod razvrstavanja medicinske dokumentacije do odlaska liječniku ili u ljekarnu. Za ovaj posao trebate imati završenu srednju školu, odnosno osnovnu školu i tečaj za njegovatelje, te  imati od 18 do 65 godina . Ako ste zainteresirani javite se na mail:

udruga.slijepih.zagreb@zg.t-com.hr

Lijep pozdrav

USZ