OBILJEŽAVANJE SVETOG NIKOLE U UDRUZI 06.12.2023.

OBILJEŽAVANJE SVETOG NIKOLE U UDRUZI 06.12.2023.

OBILJEŽAVANJE SVETOG NIKOLE U UDRUZI 06.12.2023.

Na početku programa predsjednik Udruge Vojin Perić je pozdravio svu djecu koja su došla na proslavu Svetog Nikole, naše članove i djecu naših članova osnovnoškolske dobi. Na ovogodišnju proslavu Svetog Nikole stigla nam je jedna vila, koja je svojim pričama dovela čaroliju iz nekoliko bajki. Bila je toliko zanimljiva da se u dvorani nije mogla čuti ni muha. Svi su pozorno slušali te uživali u opuštenoj atmosferi. Kada je vila otišla stigao je Sveti Nikola, koji je ove godine sav blistao u novom ruhu. Pjevao je s djecom i razgovarao o tome koliko su bili dobri tijekom cijele godine. Kada se Sveti Nikola uvjerio da su svi bili dobri, podijelio je prigodne darove.

Ovim putem zahvaljujemo Andreji Krenek, članici Društva hrvatskih pripovjedača, i našem članu Mariju Glibi na odličnom programu. Zahvaljujemo ovogodišnjim donatorima:

 1. Zagrebačka županija
 2. Škrinjica d.o.o.
 3. Pago Hrvatska d.o.o.
 4. Dancing Bear d.o.o.
 5. Vrutak d.o.o.
 6. Slastičarnica „Jakšić“
 7. Žabac Food Outlet (MMV FROG d.o.o.)
 8. Naša djeca d.o.o.
 9. Rost Šport d.o.o.
 10. Slastičarnica „Maksimir“
 11. Lions Club Zrinjevac
 12. Kraš d.d.
 13. Suzy d.o.o.
 14. Lions Club Lenuci
 15. Ogorelec Branko, glazbenik