Održana radionica „Koliko i kako jesti“

Održana radionica „Koliko i kako jesti“

Održana radionica „Koliko i kako jesti“

Putem projekta  „Rano interveniraj, preveniraj i unaprijedi zdravlje“ financiranog sredstvima Grada Zagreba, 03.11.2022. održana je druga radionica  „Koliko i kako jesti“ iz aktivnosti : Uravnoteženom prehranom do zdravlja i kontrole tjelesne težine. Uz divne  i stručne izvoditeljice, Sonju , Jelenu, Teu, okupio se poveći broj članova i pratitelja.

Mirisalo se, testiralo se, isprobavalo, jelo se žlicom a i prstićima. Bilo je puno pitanja, nedoumica, rušenja predrasuda, novih znanstvenih istraživanja. Zdrava hrana i kako dobro složiti kombinacije,  kada i kako jesti zdravi obrok, a da konačno budemo malo  lakši i ne opterećeni zdravljem.

Sve smo to čuli, naučili, izvježbali. Nadam se da nam to bude postao i životni moto.

 

Vaša udruga